Domov Mapa stránky
O nás

Firma KaK Drevomont vznikla v r. 1991, kedy sme sa začali zaoberať montážou šikmých striech. Pokrývali sme všetkými strešnými krytinami, ktoré boli na slovenskom trhu dostupné. Od roku 1993 sme boli autorizovaným predajcom firmy Bramac, to znamená, že sme spĺňali kritériá spoločnosti Bramac, čo bolo jedným z prvých ukazovateľov kvality služieb poskytovaných našou firmou.

V súčasnosti v našom sortimente možno nájsť všetky druhy strešných krytín, ktoré sú dostupné na slovenskom trhu.

Filozofia našej firmy spočíva v priorite spokojnosti našich zákazníkov. Spokojnosť na strane zákazníka je pre nás najväčšou odmenou, ale zároveň výzvou, byť stále firmou, ktorá spĺňa náročné kritériá. Pre zákazníka to v konečnom dôsledku znamená poskytovanie vysoko odborných a kvalitných služieb. 

Postupne sme rozšírili predaj o ostatné materiály a príslušenstvo, súvisiacich so stavbou strechy, napríklad: drevo na krovy, strešné okná, odkvapové systémy, izolácie, montážny materiál apod., ale aj o ďalšie stavebné materiály a sortiment, potrebný pri každej stavbe, napr. murovacie materiály, komíny, dlažby apod. To všetko je možné u nás dostať pod jednou strechou.

KaK Drevomont sídli vo vlastných priestoroch v Nitre, na Priemyselnej ulici 10.

Pre každého nášho zákazníka sme pripravení poskytnúť odborné poradenstvo a kvalifikované služby predaja na vysokej kultúrnej a kvalitatívnej úrovni. 

Profil spoločnosti K&K Drevomont

Sme autorizovaným predajcom firmy Bramac, čo znamená, že splňame kritériá spoločnosti Bramac. To je jedným z prvých ukazovateľov kvality služieb poskytovaných našou firmou..Partneri
Strechy Nitra | Stavebniny Nitra | Izolácia Nitra | Dobrá strecha | Lacné strechy Nitra | Stavebný materiál | Izolácia Nitra | Kominy